Výukové kurzy na umělé stěně

STARTER

Kurz je určený pro úplné začátečníky a mírně pokročilé, kteří se chtějí naučit vše potřebné k samostatnému a bezpečnému lezení na umělé stěně. V prvních lekcích vás seznámíme s pravidly bezpečného pohybu na naší stěně, s lezeckým vybavením, základní technikou lezení a jištění.

Naučíme vás, jak se správně navázat na lano a bezpečně jistit pomocí horního jištění (top rope). V dalších lekcích si procvičíte techniku lezení a jištění a proniknete do problematiky lezení prvolezce. Naučíme vás, jak postupovat na prvním konci lana, jak vést lano a správně propínat jistící body, jak bezpečně jistit prvolezce. Probereme bezpečnostní zásady chytání pádů a provedeme jeho nácvik s horním jištěním. Po absolvování tohoto kurzu budete připraveni vyvádět cesty nižších obtížností.

 • Trvání kurzu: 4 x 2 hod
 • Počet osob: 1 - 4
 • Čas: dle dohody
 • Cena kurzu:

  Délka kurzu 1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby
Dospělí 4 x 2 hod. 3 900,- Kč/os 2 800,- Kč/os 2 300,- Kč/os 

1 900,- Kč/os 

INDIVIDUAL

Jedná se o individuální lekci s výukou podle požadavků klienta.

 • Trvání lekce: 1,5 hod
 • Čas: dle dohody
 • Cena lekce: 790,-Kč

Kurz SKUPINA - momentálně nedostupný

Kurz pro dospělé SKUPINA je určen pro pokročilé lezce, hobíky i profíky, kteří chtějí oprášit své lezecké dovednosti nebo pro každého, kdo má chuť se pod dohledem zkušeného lezeckého instruktora věnovat prohlubování dovedností lezecké techniky a taktiky v kolektivu dalších lezců.

Každý účastník by měl mít osvojeny základy lezení a jištění pro bezpečný pohyb na stěně.

Výhodou tohoto kurzu je, že se dozvíte něco o své úrovni lezení, popřípadě jejího zlepšení a umožní vám navázat nové kontakty mezi lezci.

Kurz bude probíhat 1x týdně, pod dohledem zkušeného instruktora, ve skupině max. 6 osob. Své výkony si budete zaznamenávat do speciálních lezeckých deníků a výsledky budou v poslední lekci vyhodnoceny.

Zahájení kurzu:

1) pondělí 27.9.2021 v 18:30

2) středa  29.9.2021 v 18:00

 

Časový úsek: 2hod.

10 lekcí = 2.900 Kč

Cena za jednotlivou lekci 350 Kč.

Minimální počet zájemců: 3

 

V ceně je zahrnuto: vstup pod dohledem instruktora, tréninkový deník /  vyhodnocení, lano, jistítko

V ceně není zahrnuto: lezečky a sedák (možnost zapůjčení v naší půjčovně - sedák 30 Kč a lezečky 40 Kč)

Zaregistrovat se můžete na emailu: romana@vertikon.cz 

 

Speciální akce:

OSLAVY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ (NAROZENINOVÁ PÁRTY)

Nevíte, co připravit svým ratolestem k narozeninám?

Nabízíme netradiční oslavu narozenin, svátků a jiných výročí s programem na naší stěně, na který budete určitě dlouho vzpomínat. Pod dozorem zkušených instruktorů si vyzkoušíte lezení, jízdu na lanovce a další aktivity. Po bohatém programu, bude následovat občerstvení, které lze vybírat z naší běžné nabídky, popřípadě dle vašeho přání.

 • Trvání programu: 2 hod.
 • Počet osob: 1 - 12
 • Čas: dle dohody
 • Cena oslavy: 3.500 Kč

 

  1 - 8 osob  
Děti 3 500,- Kč každé další dítě 290,- Kč
     

Cena zahrnuje instruktory, zapůjčení kompletního lezeckého vybavení, vstupné a občerstvení (nealko 0,3 kofola + toust /osoba).

Chcete mít zdokumentovaný Váš adrenalinový zážitek, nebo lezecké začátky Vaší ratolesti? Můžete si u nás objednat fotoreport dodaný na CD, zhotovený od skutečného profesionála, který se dlouhodobě věnuje focení sportovního lezení." Cena CD 650,- Kč.

Rezervaci kurzů je možné provést buď prostřednictvím online objednávky (viz. vlevo) nebo na adrese: kurzy@vertikon-singingrock.cz nebo telefonicky - mobil:  +420 734 847 554. Při rezervaci nám, prosím, sdělte, jaký kurz chcete absolvovat a v jaký den a době by vám to nejvíce vyhovovalo. Na vaše požadavky budeme co nejdříve reagovat.

Projekt podporuje