Lezení na stěně

Jsi poprvé na stěně?

Lezecká stěna je určena pro širokou veřejnost od úplných začátečníků až po zkušené lezce ve všech věkových kategoriích – od malých dětí až po seniory, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, školy nebo firmy. Při první návštěvě provede zájemce (zájemci) vstupní registraci přičemž pro každou věkovou skupinu platí trochu jiné podmínky – čti info na levé straně! Rozdíl je také v případě jednotlivce nebo skupiny - info vlevo! Registrační formuláře jsou k dispozici přímo na stěně.

Co k tomu potřebuješ?

Veškeré vybavení potřebné k lezení si můžeš zapůjčit v naší půjčovně > PŮJČOVNA

Co nabízíme?

Jednotliví zájemci, ale i skupiny včetně rodin s dětmi, mají možnost využít nabídky různých kurzů, jak krátkodobých seznamovacích, tak dlouhodobějších, vedoucích ke zdokonalení nabytých dovednosti a lezeckých technik. Pro děti a dorost budou organizovány zájmové lezecké kroužky vedené zkušenými instruktory > KURZY.

Na všechny nabízené kurzy Vám vystavíme dárkový poukaz, kterým můžete udělat radost svým blízkým. Dárkové poukazy si po domluvě můžete vyzvednout v lezeckém centru, nebo Vám je můžeme poslat poštou > DÁRKOVÉ POUKAZY.

Bezpečnost

Před lezením na stěně je bezpodmínečně nutné seznámit se podrobně s provozním řádem stěny a řídit se podle předepsaných pravidel > BEZPEČNOST.

Projekt podporuje