Vertikon Boulder Star

Baví tě bouldering a dřímá v tobě soutěžní duch? Pak je ti Vertikon Boulder Star šitá přímo na míru.

Vylez v průběhu daného časového období co nejvíc boulderů na venkovce, zapiš své výsledky do aplikace Vertical–Life Climbing a sleduj své průběžné pořadí.

Cílem soutěže je vylézt co nejvíce boulderů na co nejméně pokusů, přičemž dosažení topu stylem flash (na první pokus)  je vždy oceněno 53 body navíc, za přelez druhým pokusem dostaneš navíc body dva. Třemi a více pokusy pak získáš základní počet bodů přiřazených každému boulderu.

Body jsou značeny číselně – čím vyšší číslo, tím těžší boulder.

Soutěž bude vyhlášena na určité období, od postavení nových boulderů do jejich sundání, a následně bude vyhodnocena. Výsledková listina bude rozdělena na tři shodné části, čímž bude vytvořeno pořadí tří výkonnostních kategorií. Šanci na vítězství tak mají kromě profi boulderistů i lezci hobíci a začátečníci. Vítězky a vítězové každé kategorie budou vyhlášeni a odměněni.

Vylezené bouldery si zapisuje každý sám v duchu fair play do aplikace Vertical–Life Climbing, kde na profilu Vertikonu najdete aktuálně probíhající výzvu. V aplikaci můžete sledovat aktuální pořadí lezců a také tu najdete počty bodů, které získáte za přelez jednotlivých boulderů.

Aplikaci stáhnete v App Store, Google Play nebo pomocí QR kódu na tomto odkazu https://www.8a.nu/app

 

 

Projekt podporuje