Nový ceník – platný od 1.6.2016

Nový ceník – platný od 1.6.2016

Od začátku června je na stěně platný nový ceník a systém zákaznických karet, které nahradí dosavadní permanentky.

Nové ceny vstupného a zvýhodněného vstupného pro držitele zákaznických karet naleznete v ceníku vstupného ZDE. Použití zákaznických karet je velmi jednoduché: Na zákaznický účet lze vložit deposit 1.000,-, 3.000,- nebo 5.000,- Kč a zákaznickou (čipovou) kartou, kterou k účtu obdržíte, lze hradit vstup, útratu v cafébaru , nákup v lezeckém shopu a další služby Lezeckého centra Vertikon. Vedle zvýhodněné ceny za vstup můžete v lezeckém obchodě, při platbě zákaznickou kartou, uplatnit také slevu dle výše vloženého depositu. Záloha na kartu činí 50kč a platnost karty je časově neomezená. 

Všeobecné podmínky používání Zákaznických karet naleznete ZDE

Pro prvních pět lezců, kteří si u nás zákaznickou kartu zřídí, jsme přichystali jako bonus mágo Singing Rock 100g, šátek Singing Rock, nebo láhev Platypus.

Team Vertikon

Ke stažení: 

Komentáře

Celkem velke zdrazeni.... je to sice "jen" 20,-Kc, ale presto nas nezlobte.... mame Vas radi a chodime k Vam s radosti tak nam to nekazte :-( nenutte nas chodit do Frystaku a Napajedel... ta "zakaznicka karta" by mela byt urcite levnejsi.... S pozdravem Petr

Ahoj, souhlasím s Petrem. Škoda, když porovnám vstupné na pernamentky co bylo předtím a následně... dorovnává to až vložení 5000kč a to stále neodpovídá dřívějším cenám.

Ahoj, jedná se o první úpravu cen od otevření naší stěny, což je bezmála 5 let a nový ceník nijak nevybočuje z výše vstupného u podobných stěn (ať už se jedná o rozlohu, nebo kvalitu služeb). Zákaznická karta má navíc výhody, že je přenosná, časově neomezená, lze s ní hradit nejen vstup, ale i útratu na baru a nákup v lezeckém obchodě, kde její držitel dostane zajímavou slevu. Věříme proto, že většina našich zákazníků nebude vnímat změny v ceníku jako neopodstatněné. za Vertikon M. Bodanský

Zdar, mě ta cena příjde naprosto vpohodě. Výborná tlačenka, super pivo, perfektní lidi a aj zalozit si můžu, tak to neřešte a choďte dál.

Přesně tak, Vertikon je fajne stěna, super personál, zázemí , služby... chyty čisté , cesty se mění , ackoliv nyní pobyvam v Brně, tak když mám cestu okolo a najde se někdo známý, rád zavitam :-) Cena odpovídá jiným srovnatelným stěnám... děláte to super lidi, jen tak dál ;-)

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak malé děti hlídáte v rámci lození pro rodiče, díky moc.

Ahoj, nejmladší dítě na hlídání u nás zatím bylo 0,5 roku - samozřejmě to vyžaduje jistou spolupráci s maminkou. Horní hranice je neomezená :)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda lze u vás pořádat oslavy narozenin dětí(6-8let) a případně jaké jsou podmínky a cena. Děkuji Lenka

Ahoj. Mam dotaz. Kdy bude dokoncena vystavba nove steny? Mam pocit,ze se vystavba zastavila :-(

Projekt podporuje