Seznamovací kurzy lezení na skalách

SKALNÍ TESTER (jednodenní zážitkový kurz)

Pro koho je určený:

Tento jednodenní kurz je určený především úplným začátečníkům, kteří mají chuť zkusit něco nového, ale zatím se nechtějí samostatně věnovat lezení, proto teoretický výklad omezíme na nezbytné minimum, nejedná se o výukový kurz.

Cílem je vyzkoušet si lezení na skalách a prožít aktivní den v přírodě s novými zážitky.

Umožníme Vám, bezpečně si vylézt několik cest na skalách, vyzkoušet si slanění, základní práci s lanem a jistícími pomůckami. O bezpečnost, výběr a přípravu vhodných lezeckých výstupů se postarají zkušení instruktoři. Účastníkům tak stačí jen dobrá nálada a sportovní oblečení, o vše ostatní se postaráme. Kurz je vhodný i pro děti od 6-ti let, které budou doprovázet rodiče.

Organizace kurzu:

  • Trvání programu: 6-8 hod
  • Kde: okolní cvičné skály (Lukov, Držková, Lačnovské skály)
  • Počet osob: 1 - 4
Cena akce:
1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osob
2 300,- Kč/os 1 200,- Kč/os. 900,- Kč/os. 800,- Kč/os.

Cena zahrnuje instruktory, zapůjčení kompletního lezeckého vybavení včetně lezecké obuvi (velikost obuvi si předem vyzkoušíte v půjčovně v našem Lezeckém centru Vertikon), nezahrnuje dopravu.

RODINNÝ SKALNÍ TESTER

Pro koho je určený:

Jednodenní kurz je určen pro rodiny s dětmi, kteří preferují aktivní odpočinek a chtějí si společně vyzkoušet lezení v přírodě pod vedením zkušeného instruktora. Je vhodný především pro úplné začátečníky nebo rodiče, kteří již lezou, ale v přírodě si nejsou zcela jisti. O bezpečnost, výběr a přípravu lezeckých výstupů se postarají 2 zkušení instruktoři. Účastníkům tak stačí jen dobrá nálada a sportovní oblečení, o vše ostatní se postaráme. Kurz je vhodný i pro děti od 6-ti let.

Organizace kurzu

  • Trvání programu: 6-8 hod
  • Kde: okolní cvičné skály (Lukov, Držková)
  • Počet osob: 1 - 4 (2 rodiče + 2 děti, 1 rodič + 3 děti)
  • Termín: dle dohody
  • Cena kurzu: 3 400,- Kč

Cena zahrnuje instruktory, zapůjčení kompletního lezeckého vybavení včetně lezecké obuvi (velikost obuvi si předem vyzkoušíte v půjčovně v našem Lezeckém centru Vertikon), nezahrnuje dopravu.

Chcete mít zdokumentovaný Váš adrenalinový zážitek, nebo lezecké začátky Vaší ratolesti? Můžete si u nás objednat fotoreport dodaný na CD, zhotovený od skutečného profesionála, který se dlouhodobě věnuje focení sportovního lezení." Cena CD 350,- Kč.

Rezervaci kurzů je možné provést buď prostřednictvím online objednávky (viz. vlevo) nebo na adrese: kurzy@vertikon-singingrock.cz nebo telefonicky - mobil:  +420 734 847 554. Při rezervaci nám, prosím, sdělte, jaký kurz chcete absolvovat a v jaký den a době by vám to nejvíce vyhovovalo. Na vaše požadavky budeme co nejdříve reagovat.

Projekt podporuje